Služby


Prodej a pronájem bytů, domů, pozemků, zahrad, garáží, komerčních prostor a investičních nemovitostí.


Konzultace

Prvním krokem je osobní setkání s klientem. Během této konzultace aktivně naslouchám vaším potřebám, představám a cílům, kterých chcete ať už nákupem nebo prodejem nemovitosti dosáhnout.


Ocenění nemovitostí

Následně provádím odhady nemovitostí, abych vám pomohl stanovit spravedlivou tržní cenu. Ocenění je klíčovým krokem při prodeji nebo nákupu nemovitosti. Díky důkladné analýze dat a znalosti trhu v Ústeckém kraji si troufnu říct, že se mi to celkem daří.


Zpracování a zveřejnění inzerce nemovitosti

Specializuji se na efektivní zpracování inzerce nemovitosti, což znamená vytvoření atraktivního inzerátu s profesionálními fotografiemi a podrobným popisem. Vaše nemovitost bude představena tak, aby zaujala potenciální kupce.

Prohlídky a vyjednávání

Organizuji prohlídky pro potenciální zájemce a odpovídám na jejich dotazy. Vyjednávám s potenciálními kupci a zajišťuji nejlepší možné podmínky pro vás.

Vypracování kupních smluv

Vypracování kupních smluv je komplexní proces. Naše odborné znalosti zajišťují, že smlouvy jsou právně závazné a ochraňují vaše zájmy během celých transakcí. Na vyhotovení těchto smluv využíváme služeb ověřené právní společnosti.

Zajištění advokátní úschovy peněz

Máme dlouholetý a dobrý vztah s advokátkou a její právní společností, která nám umožňuje efektivně a bezpečně zajišťovat peněžní transakce spojené s prodejem nemovitostí.

Zajištění převodu nemovitostí

Náš tým zajistí hladký proces převodu nemovitosti od začátku do konce, včetně potřebných právních kroků, dokumentace, vypracování a vložení návrhu na vklad na příslušný Katastrální úřad. 

Poprodejní podpora

Převzetím provize služby nekončí. I po dokončení prodeje jsem stále k dispozici pro dotazy a potřeby, které by mohly vzniknout. Všichni jsme jen lidé a během procesu prodeje vždy může něco nečekaného překvapit.


Pronájmy nemovitostí

V případě pronájmů nemovitostí máme dostatek zkušeností s vyhledáváním kvalitních nájemníků a sestavováním nájemních smluv, zajišťováním stabilních pronájmů pro Vaše nemovitosti.

Kupní asistence (při nákupu nemovitostí)

Nevěříte prodávajícímu makléři? Chcete zjistit, jestli protistrana nelže nebo něco neskrývá?! Jsem zde, abych Vám pomohl rozkrýt co největší množství vašich otázek a najít ten pravý domov nebo investiční příležitost. Vyhledám nemovitost podle vašich požadavků a zajistím, abyste dostali co nejlepší nabídky.


Dále poskytuji:

Stanovení tržních cen pro dědická řízení

znalost trhu v Ústeckém kraji mi umožňuje stanovit realistické tržní ceny pro nemovitosti v dědických řízeních, což Vám může pomoci dosáhnout spravedlivého rozdělení majetku.


Výkupy jakýchkoliv nemovitostí vč. Zadlužených

Jsme odborníci na řešení složitých situací, včetně výkupů nemovitostí včetně těchto s finančními obtížemi. Naše dovednosti v jednání mohou pomoci najít řešení.


Řešení exekucí

Pokud se nacházíte v této nepříjemné situaci nezoufejte, pomůžu Vám s řešením exekucí a minimalizací dopadu na Vaši nemovitost a majetek. Důležité je začít to řešit!

Mohu zajistit stěhování

Moji partneři na trhu stěhování Vám mohou pomoci s hladkým přesunem do vaší nové nemovitosti.


Poskytuji bezplatné konzultace/poradenství (ZDARMA)

Nabízím bezplatné konzultace a poradenství pro kohokoliv, abych Vám pomohl lépe porozumět realitnímu trhu a Vašim možnostem, ale hlavně jak jsem již na začátku psal, abych já lépe porozuměl Vašim potřebám a představám v této životní situaci.Každá z těchto služeb je navržena tak, aby byla odborná a efektivní. Což vám poskytuje jistotu, že máte k dispozici veškerou podporu potřebnou pro úspěšnou transakci s nemovitostmi.

Držím se nejvyšších standardů důvěrnosti a etiky při práci s mými klienty. Věřím v otevřenou a průhlednou komunikaci, takže budete vždy vědět, jak postupujeme v procesu a jaké jsou další kroky.

Náš tým je zde, aby vám poskytl profesionální a osobní služby, které Vám pomohou dosáhnout vašich realitních cílů v Ústeckém kraji. Ať už jde o prodej, nákup nebo investici, jsme připraveni Vám pomoci s každým krokem. Kontaktujte nás ještě dnes a dejte nám příležitost ukázat Vám, jak můžeme být Vaším partnerem v oblasti nemovitostí.

 

 Výkup nemovitostí

V případě potřeby prodeje Vaší nemovitosti za co nejkratší možnou dobu z jakéhokoliv důvodu. Jsem připraven s naším týmem vykoupit od Vás nemovitost za HOTOVÉ a peníze dostanete IHNED!

 

 

 

 


Prodej nemovitostí

Chcete prodat nemovitost za co nejvyšší možnou prodejní cenu? Kontaktujte mně, rád Vám při prodeji pomohu. Jsme schopni si poradit i se složitými případy.

Prodej nemovitostí

 

 

 


Pronájem nemovitostí

Hledáte ideálního nájemníka do Vaší nemovitosti? Díky letité zkušenosti přesně vím koho hledat. 

Pronájem nemovitosti