Vítejte na mé stránce - O mně 

Mé jméno je Adrian Adámek, a jsem Váš průvodce světem nemovitostí. Jsem Realitní makléř a do nemovitostí také investuji. Dovolte mi, abych Vám řekl více o své cestě a o tom, co pro Vás mohu udělat.

Můj příběh:

Moje cesta v oblasti nemovitostí začala před několika lety, kdy jsem jako první koupil byt 3+1 pro mou rodinu, když se nám narodila naše první dcera. Byl to malý kousek reality, který jsem částečně zrekonstruoval a následně prodal se slušným ziskem, protože se nám naskytla příležitost koupit dům. A právě tato zkušenost mě inspirovala k dalším krokům, o kterých jsem již dávno přemýšlel.

Protože jsme celou dobu toužili po tom ráno vyjít na zahradu nebo si během dne zaplavat v bazénu, nakonec jsem se rozhodl investovat do domu pro svou rodinu. Částečně díky penězům z prodeje mého prvního bytu a dále pomocí hypotečního úvěru. To byl krok směrem k vytvoření lepší budoucnosti pro mou rodinu.

Ale mé ambice tím neskončily. Dalším krokem byl nákup investiční nemovitosti. Koupil jsem byt 2+1, který již měl stálého nájemníka. Tento krok mě utvrdil v přesvědčení, že nemovitosti mohou být cestou k finanční nezávislosti, ale i zajištěním domova pro naše děti do budoucna.

Později jsem rozšířil své portfolio o několik garáží a bytů, které úspěšně pronajímám. Tento zápal k nemovitostem mi umožnil získat cenné zkušenosti a porozumění trhu v Ústeckém kraji. Část svého portfolia jsem koupil před pandemií COVID-19, takže za relativně krátkou dobu se mé portfolio poměrně slušně zhodnotilo. I když jsem první investiční byt koupil, za tržní cenu, tak dnes to považuji, dobrou koupi, protože byt se mi od té doby zhodnotil o několik desítek procent a prakticky nepřetržitě mám v bytě nájemníka, který splácí hypoteční úvěr, za který jsem si byt koupil, a navíc mi z toho ještě něco zbude.

Vzhledem k tomu, že mě svět nemovitostí pohltil, rozhodl jsem se stát Realitním makléřem. Chtěl bych i Vám pomoci dosáhnout Vašich cílů v oblasti nemovitostí a podělit se o své znalosti a dovednosti, které jsem získal na své cestě. 

Má filozofie

Mým cílem je poskytovat služby s důrazem na profesionalitu, důvěryhodnost a transparentnost. Rád Vám pomohu najít tu správnou nemovitost pro Vaše potřeby, ať už hledáte svůj vysněný domov nebo investici.

Sleduji aktuální trendy na trhu a neustále se vzdělávám, abych Vám mohl nabídnout to nejlepší. Jsem zde, abych Vám byl oporou na Vaší cestě v nemovitostech. 

Kontaktujte mě

Pokud máte otázky, nebo pokud chcete začít s plánováním svého dalšího kroku v oblasti nemovitostí, ať už jde o nákup, prodej nebo investice, neváhejte mě kontaktovat. Jsem zde pro vás.

Děkuji, že jste našli cestu na mou stránku, a těším se na možnost spolupráce s Vámi.

S pozdravem, Adrian Adámek

Realitní makléř a investor