Vzor kupní smlouvy na garáž ZDARMA Pro Vás!!

02.10.2023

       🏠 Hledáte vzor kupní smlouvy na garáž? 🚗               Ať už jste kupující nebo prodávající, můžete se inspirovat kupní smlouvou, kterou používám já, když kupuji garáž pro sebe. Jelikož každý případ, se v některých věcech může odlišovat, je důležité počítat s tím, že smlouva může vyžadovat určitou úpravu. Zde jsou vytyčené základy.    

Vážení přátelé,

Jelikož nemovitosti nejen prodávám, ale sám je i aktivně kupuji. Přemýšlel jsem, co bylo hlavní, když jsem kupoval svou první garáž. Odpověď byla jasná, řešil jsem kde sehnat kupní smlouvu, kterou by mi Katastrální úřad s návrhem na vklad nezamítl kvůli chybám ve smlouvě.

Pokud Katastrální úřad návrh na vklad zamítne, budete si muset nechat kupní smlouvu opravit a znovu zaplatit poplatek za návrh na vklad do katastru nemovitostí, který činí od roku 2020 už 2000 korun.

Proto jsem pro vás připravil vzor kupní smlouvy na garáž, který jsem opakovaně úspěšně použil a vám může usnadnit proces prodeje nebo nákupu garáže. Stačí kliknout na odkaz níže a můžete si ho stáhnout.

Ale POZOR !! zde je splatnost kupní ceny v hotovosti při podpisu této kupní smlouvy. Ideálně doporučuji peníze vložit do úschovy, ze které by se vyplatili prodávajícímu po uplynutí ochranné lhůty 20 dní a převodu vlastnictví na Katastrálním úřadu.

U této koupě byla cena kupované garáže tak nízká, že úschova se nevyplatila a šel jsem do případného rizika

Takže pokud si nevíte rady nebo potřebujete odbornou pomoc při napsání smlouvy, neváhejte se na mě obrátit! Jsem realitní makléř s mnohaletou zkušeností a rád vám pomohu s celým procesem prodeje nebo nákupu garáže. Stačí mi napsat nebo mě kontaktovat na telefonu a domluvíme se na schůzce.

Mějte krásný den a přeji vám úspěšné jednání!

S pozdravem, Adrian Adámek


Adrian Adámek - Profesionální realitní makléř

#Realitnímakléř #prodejnemovitosti #KupníSmlouva #Garáž #PomocSProdejem #usteckykraj #teplice